QI informační systém

Ekonomický software pro firmy

Informační systém QI je ojedinělý svou celkovou koncepcí, použitím špičkových technologií a v neposlední řadě progresivní licenční politikou. Systém je složen z jednotlivých modulů, což umožňuje jeho vysokou variabilitu.

QI byl navržen tak, aby se dokázal velmi přesně přizpůsobit požadavkům zákazníků a zároveň si uchoval lehkost a stabilitu. Koncepce umožňuje logické provázání všech aplikací a s tím i propojení všech dat, která se do QI vloží.

Postup, kterým bylo QI vyvinuto, zamezuje jakékoliv duplikaci dat v systému. V praxi to znamená, že ekonomický software je rychlý při běžné práci i při zpracovávání velkého množství dat.

Systém je složen z modulů, které tematicky pokrývají jednotlivé agendy ve firmě. Moduly v sobě sdružují menší obchodní jednotky. To umožňuje kombinovat pro zákazníka funkce, které opravdu využije. Podle aktuální situace a potřeb zákazníka je možné používané funkce měnit. Vzniká tak mnoho variant fr-meds QI a každý zákazník má v podstatě originální řešení.

První elastický informační systémQI byl vyroben společností DC Concept a.s. se sídlem v Brně.

Vyzkoušejte ekonomický systém QI

QI je komplexní podnikový informační systém, který efektivně pomáhá řešit většinu běžné podnikové činnosti. V současné době ho používá více než 600 firem z oblasti:

  • služeb
  • výroby
  • maloobchodu
  • velkoobchodu
  • distribuce

       Ekonomický software
 
filesmonster.porn